İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti alabilmek adına hoş geldiniz. Ev değişikliğinde profesyonel evden eve servis ekipleriyle ve modern yük araçlarıyla hizmet veren şirketimiz istediğiniz süre zarfında teslimat işlemi gerçekleştiriyor. Taşınmadan önce bu işin uzmanıyla tanışmak ve uzman kişilerden hizmet talebinde bulunmak yerinde olur. Ekip olarak tercih sıralamasında ilk sırada yer alıyoruz ve taşınacak eşyaları kısa süre zarfında yerine ulaştırıyoruz.

Taşıma işlemi her zaman planlamayla başlar. Plansız evden eve işleminde aksama meydana gelir ve eşyalar güvenli bir şekilde taşınamaz. Bu sebeple elemanlarımız evinizdeki eşyaları yerinde denetler ve özel taşıma planı oluşturur. Nakliye sektöründe bu hizmet ‘ücretsiz ekspertiz’ hizmeti olarak tanımlanır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Google’a İstanbul ev taşıma yazıldığında pek çok sonuçla karşılaşılabiliyor. En iyi sonuçlardan bir tanesi de anadoluexpressnakliyat.com olarak biliniyor. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilen evden eve ekspertiz hizmetimizde ilk sırayı araç belirleme işlemi alıyor. Araç belirleme işleminde ekibimiz eşyaları yerinde inceliyor ve en uygun kapalı kasa araç tercihini gerçekleştiriyor.

İkinci aşamada ise eşyalar için kullanılacak paketleme malzemeleri ve bu malzeme ile paketleme yapacak eleman tercihi geliyor. Paketleme işleminden önce sigortalanacak eşyaların fotoğrafları çekiliyor ve evden eve nakliyat süresi boyunca bu eşyalar sigortalanıyor.

Taşıma işleminin seri bir şekilde gerçekleşmesi her zaman için uzman çözümlere ihtiyaç duyar. Asansörlü araçla yüklemede elektrik telleri, balkon çıkıntıları ve ağaçlar engel olur. Bu aşamada elemanlarımız bu gibi engelleri not ediyor. Ayrıca  dar sokaklar, dar kapılar, eşyaların geçemeyeceği kadar dar pencereler evden eve ekspertiz elemanlarımız tarafından belirleniyor.

Marangoz hizmeti talep edildiğinde elemanlarımız parçalara ayrılacak olan mobilya ve dolapları not ediyor. Eşya yükleme işleminde çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız kısa sürede eşyaları yerine ulaştırıyor ve bu kategoride güncel evden eve nakliyat çözümleri oluşturuyor.

Eşyalar seri bir şekilde paketlendikten sonra öncelikle ağır eşyalar asansörlü araçla indiriliyor. Asansörlü araçlarımız ağır eşyaları kolaylıkla indiriyor ve zaman kaybını önlüyor. Evden eve asansörlü araçlarla en son kırılabilir eşyaların kutuları indiriliyor ve bu kutular dikkatli ve titiz bir bir şekilde indiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir