Pedro hem kızımı hem beni dövdüTülin Şahin, kızı Siena Leyla’nın babası Portekizli iş insanı Pedro de Noronha’dan hem kızı hem de kendisinin şiddet gördüğünü öne sürerek dava açtı.


Tülin Şahin: Pedro hem kızımı hem beni dövdü

Ünlü model Tülin Şahin, geçtiğimiz ay kızı Siena Leyla’nın babası Portekizli işadamı Pedro de Noronha’nın 1.5 yaşındaki çocuğuna şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvurmuştu. Noronha, Lizbon dönüşü İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alınmıştı. İfadesi alınan işadamı ardından serbest bırakılmıştı.

DARP İDDİASI

Şahin, bu olayın ardından eski sevgilisinin 4 Ağustos’ta yaşadığı siteye gelerek kendisini darp ettiğini ileri sürdü. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran ünlü model, daha önce de kızının gözleri önünde defalarca dayak yediğini belirtti.

SÜRENİN UZATILMASINI İSTEDİ

Şahin, mahkemeye sitenin güvenlik kameralarına yansıyan şiddet görüntülerini de sundu. Mahkeme, 6284 sayılı kanuna dayanarak korunmaya ihtiyacı olan çocuğa şiddet uygulanma tehlikesinin varlığı sebebiyle işadamının 3 ay boyunca kızıyla ilişkisinin sınırlandırılmasına ve Şahin’e de yaklaşmamasına karar verdi. Karar kapsamında, Noronha kızını göremeyecek ve Şahin’e yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak, evine yaklaşmayacak, iletişim araçları ile onu rahatsız edemeyecek. Ünlü model, bu sürenin uzatılması talebinde de bulundu. Tülin Şahin, konuyla ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı.

Tülin Şahin: Pedro hem kızımı hem beni dövdü #1

Tülin Şahin: Pedro hem kızımı hem beni dövdü #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir