Suzuki Vitara Hibrit kasım ayı avantajları ve güncel fiyat listesiSuzuki Vitara Hibrit modeli için kasım ayı boyunca 100 bin TL için 12 aya varan vade ile yüzde 0,99’luk faizli kredi imkanı sağlanıyor. İşte güncel Suzuki Vitara fiyatları…


Suzuki Vitara Hibrit kasım ayı avantajları ve güncel fiyat listesi

Japon otomobil üreticisi Suzuki; Vitara Hibrit modelinde kasım ayına özel kampanyalar hayata geçirdi.

Suzuki’den yapılan açıklamaya göre, akıllı hibrit teknolojisine sahip modelleriyle beğeni toplayan Suzuki, hibrit bir SUV sahibi olmak isteyenlere özel ayrıcalıklar sağlamaya devam ediyor.

SUZUKI VITARA HİBRİT FIRSATLARI

Ülkemizde 4×4 veya 4×2 çekiş seçenekleriyle satışa sunulan, standart güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit modeli için kasım ayı boyunca 100 bin TL için 12 aya varan vade ile yüzde 0,99’luk faizli kredi imkanı sağlanıyor.

Suzuki Vitara Hibrit kasım ayı avantajları ve güncel fiyat listesi #1

Yetenekli SUV Suzuki Vitara Hibrit, donanım ve güvenlik özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun seyahatlerde verimli ve konforlu yolculuklara olanak tanıyor.

9” multimedya cihazı, Apple CarPlay ve Android Auto, 4,2” renkli LCD bilgi ekranı, panoramik sunroof ve otomatik klima gibi özellikleriyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Vitara Hibrit, ileri güvenlik özellikleriyle de öne çıkıyor.

Suzuki Vitara Hibrit’in standart sunduğu güvenlik özellikleri arasında; Çift Sensörlü Fren Destek Sistemi (DSBS), Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM), Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi (RCTA); Trafik İşareti Tanımlama Sistemi (TSR), Şerit Takip İhlal ve Uyarı Sistemi ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) yer alıyor.

Suzuki Vitara Hibrit kasım ayı avantajları ve güncel fiyat listesi #2

SUZUKI VITARA HİBRİT GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

suzuki vitara hibrit fiyat listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir